Karaluchy Nesbo – konkurs.

Harry Hole to mój ulubiony outsider XXI wieku. A takich gości lubimy, bo łatwo się z nimi identyfikować, kiedy nie wszystko w życiu nam wychodzi, sprawy się gmatwają i nie wiadomo co robić. Zawsze wtedy mamy kogoś, kto już tak zupełnie stoczył się na dno, że nasze problemy przy jego, wydają się mrzonką. Harry, niczym Philip Marlowe, jedyny sprawiedliwy w skorumpowanym świecie, nie może być szczęśliwy, bo szczęście zarezerwowane jest dla innych, a on nie potrafi w nim pływać. Zostawiłem go właśnie umierającego obok szczura, który za chwilę wgryzie się w jego ciało, ale moja wiara w tę śmierć, jest jak przekonanie o zamachu smoleńskim.

Harry wróci, jak zawsze na dnie, jeszcze dalej od swojej Rakel, a ja wracam do Karaluchów, przeczytanych jakiś czas temu, a teraz pojawiających się ponownie, dzięki audiotece.pl i Wydawnictwu Dolnośląskiemu, w postaci audiobooka. Otrzymałem 4 audiobooki Karaluchów do ściągnięcia ze strony http://audioteka.pl/karaluchy,produkt.html i oczywiście mogę się z Wami nimi podzielić. Ale żeby nie było za miło, postawię dwa warunki, których spełnienie da możliwość otrzymania audiobooka. Pierwszym będzie polubienie  strony Moje Książki na facebooku, a drugim udzielenie prawidłowej odpowiedzi na proste pytanie dotyczące audiobooka.

Reasumując: wygrają cztery pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie i jednocześnie będą lubiły Moje Książki na facebooku.  A pytanie zostanie zadane właśnie na facebooku i tam należy szukać informacji kiedy to nastąpi – z pewnością będzie to w przyszłym tygodniu. Jedyny punkt regulaminu, który obowiązuje przy tym konkursie jest taki, że o wszystkim decyduje autor bloga mojeksiazki.blog.pl i w przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości, ostateczne zdanie należy do niego, czyli do mnie.

Audiobook mam już ściągnięty – wrzucam go na mp3 i idę pobiegać. Swoje zdanie o tej produkcji oczywiście zamieszczę na blogu, mam nadzieję, że bardzo szybko.

poniedziałek: i co koteczki, chcecie to wygrać, czy nie bardzo? https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/pages/Moje-Ksi%C4%85%C5%BCki/192966477411826

wtorek: jak na razie zero szaleństwa na stronie facebookowej; codziennie pojawia się tam krótka informacja o Karaluchach; pytanie padnie pod koniec tygodnia, ale polubić możecie już teraz…

środa: muzyka Wojciech Mazolewski  – hipnotyczna. Mariusz Bonaszewski jako narrator jest beznamietny. Iza Kuna w roli łysej komisarz Liz Crumley.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.