Obok Julii.

Nowa książka Rylskiego ukaże się 3 kwietnia. Niepokoi mnie troche rekomendacja Nogasia Marcina, który, jak informuje Trójka, zrobił juz 12 stron notatek o książce;  http://www.polskieradio.pl/9/399/Artykul/812881,Eustachy-Rylski-potwierdza-…klase-Nowa-ksiazka-Obok-Julii . Po blamażu z Cabre nie wierze Nogasiowi jak psu, jak suce nawet. Założe się, ze wkrótce na antenie zacznie się niezdrowo podniecać na jej tamat i zapeszy, zapeszy mi, zagwazdroli, zabije – całą przyjemność czytania Rylskiego, którego cenię od dawna, od tak dawna, że Nogasia jeszcze chyba wowczas bociany szukały w kapuście. Mam nadzieję, że autor nie da sie zaprosić do programu Nogasiowego, że spokojnie bede mógł czytać o książce w gazetach, zamiast słuchac 12 stron notatek dziennikarza o książce. No to dosyć zlosliwości na dziś – oczywiscie doceniam programy o ksiązkach w Trójce i zawsze słucham ich z przyjemnoscią – ale wpadki z Cabre długo nie zapomnę, bo jestem z natury mściwy i złosliwy.
Przy okazji kupowania ksiażki Rylskiego,  zdolałem zaoszczędzić 10 zl czystą gotówką. Nie opłaca się dziś kupować książek w księgarniach. Gdybym udal się 3 kwietnia do Empiku, zaplaciłbym 39,90; gdybym zamówił przez empik,com, cena byłaby o 3,50 niższa. W Matrasie książka ma kosztować 39,90, ale już zakup na stronie, pozwala zaoszczędzić 9,97 zł. Pełen wachlarz cen oferuje skapiec.pl, który przy okazji demaskuje portal taniaksiazka.pl, który Rylskiego chce nam wcisnać za 33,92 zł.
Jak przeczytam nie omieszkam napisać – z pewnością bedzie to szybka reakcja.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na Obok Julii.

  1. ~cela pisze:

    Dlaczego pan kpi z Nogasia? Myślałam,że przeczytam tu recenzję Pana o książce Rylskiego Pozdrawiam

    • autor pisze:

      Pani Celu, z Nogasia nie kpię, raczej ostrzegam przed głupim entuzjazmem, co robi więcej szkody niż pozytku. Rylskiego nie przeczytałem bo jeszcze go nie mam – jutro odbiorę, bo zaplacony. Obok Julii można posłuchac o 9.30 w Dwójce. Niestety Nogas zaprosił Rylskiego na niedzielę – mam nadzieję, że nie będzie sie zbytnio podniecal – zawsze to niezdrowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.